Apartament mieszkanie

Start

Mam do wynajęcia mieszkanko 2 pokojowe w Kołobrzegu. Mieszkanie jest nowe w tym sezonie oddane do użytkowania. Do dyspozycji gości: łazienka z prysznicem, kuchnia w pełni wyposażona (zmywarka, lodówko-zamrażalka, pralka, płyta do gotowania osobno piekarnik). Jeden pokój jest osobny natomiast drugi połączony razem z kuchnią. Mieszkanko jest przygotowane na 6 osób. Wszystko w mieszkanku jest nowiutkie.

  • Odległość do morza 15 minut pieszo.

Przy dłuższym pobycie możliwość negocjacji ceny.

  • Cena za dobę 240 zł za 6 osób.
  • W przypadku mniejszej liczby osób uzgadniamy cenę indywidualnie. 
     
    Wolne terminy 2013: 1-7 lipiec , 1-31 sierpień

                                       wihi@wp.pl   663-746-463

 

  • Zapraszamy serdecznie również po sezonie.

Witam
Mam do wynajęcia samodzielne mieszkanko-apartament 2 pokojowe w Kołobrzegu 900m do plaży. Mieszkanie jest nowe w poprzednim sezonie oddane do użytkowania.Do dyspozycji gości : łazienka z prysznicem, kuchnia w pełni wyposażona ( zmywarka, lodówko-zamrażalka, pralka, płyta do gotowania osobno piekarnik,żelazko). Jeden pokój jest osobny tzw sypialnia, natomiast drugi połączony razem z kuchnią. W pokoju znajduje się telewizor. Mieszkanko jest przygotowane na 6 osób. Wszystko w mieszkanku jest nowiutkie. Parking przy budynku, 30m sklep Lidl oraz plac zabaw dla dzieci , po drugiej stronie ulicy dyskoteka Sixto. W pobliżu znajduje się kompleks wypoczynkowo - sportowy MILENIUM - aquapark, sala sportowa, tenis ziemny, boisko do piłki nożnej, koszykówki, hala łucznicza, spa, sauna, odnowa biologiczna itd.

 Cena za osobę 150 zł/doba. Przy dłuższym pobycie możliwość negocjacji ceny.W przypadku mniejszej liczby osób uzgadniamy cenę indywidualnie .

 

  • 15 minut do morza, latarnia morska, port, sklep spożywczy Lidl, plac zabaw dla dzieci, parking, 15 minut do centrum spacerkiem,
Slideshow Image 1

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Apartament mieszkanie